Kancelaria

Szanowni Państwo,
 
          Witam serdecznie na stronie internetowej mojej Kancelarii Notarialnej, która znajduje się w Krośnie przy ulicy Bieszczadzkiej 1 w lokalu numer 124 w korytarzu (przewiązce) łączącej budynek Starostwa Powiatowego z budynkiem Urzędu Wojewódzkiego.
 
          Po ukończeniu studiów prawniczych na Wydziale Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego zdecydowałem się rozpocząć aplikację notarialną, na którą dostałem się we wrześniu 2008 roku. W latach 2008 – 2011 odbyłem aplikację notarialną przy Radzie Izby Notarialnej w Krakowie oraz zdobywałem praktykę w Kancelariach Notarialnych w Tarnowie i Krośnie. Po pozytywnie zakończonym egzaminie notarialnym w 2011 roku uzyskałem nominację na stanowisko asesora notarialnego. Jako asesor notarialny, a kolejno jako zastępca notarialny pracowałem w latach 2012 - 2014 w Kancelarii Notarialnej w Krośnie. Obecnie od kwietnia 2014 roku prowadzę własną Kancelarię Notarialną.
 
          W celu uzyskania szczegółowych informacji, wyjaśnień i wskazówek odnośnie planowanych przez Państwa czynności notarialnych zapraszam do Kancelarii.
 


Dawid Wojewoda